Select Page


Krone: 1 miejsce w kategorii „naczepa”


 

Najlepsza Marka 2010 – to wyróżnienie otrzymała firma Fahrzeugwerk Bernard Krone. W kategorii „naczepa” niemiecki producent zwyciężył ze znaczną przewagą. Nagrodę w trakcie uroczystej gali odebrali zarządzający właściciel Bernard Krone i szef marketingu Dr. Frank Albers.

Nagroda to wynik ankiety stuttgarckiego wydawnictwa etm-Verlag, które w swoich czasopismach „omnibus”, „Fernfahrer” i „transaktuell” przeprowadziło sondaż pytając: Które przedsiębiorstwo przekonuje Państwa najbardziej swoimi produktami? Odpowiedź ok. 8000 uczestników była jednoznaczna: Najlepszą marką rynku naczep jest Krone.

Bernard Krone podziękował za zaufanie okazane marce Krone. „Właśnie w tej trudnej sytuacji, w której obecnie znajduje się branża TSL, to wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem i bodźcem do dalszych działań w celu optymalizacji naszych produktów, aby przedsiębiorstwa transportowe mogły odnosić większe sukcesy. Jako przykład podam pozytywne opinie o naszej naczepie Eco2Liner pozwalającej zaoszczędzić paliwo”, powiedział Bernard Krone.

Na zdjęciu:
Werner Faas, z etm-Verlag, przekazuje wyróżnienie Bernardowi Krone.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.