Select Page


KRONE: 10 naczep dla SCANDINAVIAN EXPRESS


 

Dziesięć naczep KRONE zostało oficjalnie przekazanych przez dyrektora generalnego firmy KRONE Gero Schulze Isforta oraz dyrektora regionu firmy POZKRONE Jacka Białobrzewskiego polskiej firmie transportowej SCANDINAVIAN EXPRESS Poland Sp. z o.o., reprezentowanej przez prezesa zarządu Ewę Duks-Szymańską i wiceprezesa Patryka Szymańskiego.

SCANDINAVIAN EXPRESS  Poland sp. z o.o.-  niezależny Operator działający na rynku od 1993r. w branży Transport – Spedycja – Logistyka. Specjalizuje się w międzynarodowym transporcie i spedycji ładunków drobnicowych, całopojazdowych oraz ponadgabarytów w relacji Europa-Skandynawia. Firma dysponuje fachową kadrą spedytorów z doświadczeniem międzynarodowym, nowoczesną flotą 80 ciągników z naczepami oraz ponad 2000 m2 powierzchni magazynowych przystosowanych do przeładunków i składowania wszelkich towarów.

Stabilna, niezawodna i doskonale zaprojektowana – to cechy naczepy KRONE Profi Liner. Wytrzymała rama i wysokiej jakości lakierowanie w technologii KTL + Pulver gwarantują długowieczność. Standardowe komponenty renomowanych dostawców, jak również liczne opcje optymalnego zabezpieczenia ładunku, czynią naczepę KRONE wyjątkowo wszechstronną i obniżają koszty jej eksploatacji do minimum. To wszystko gwarantuje elastyczność, niezawodność oraz wysoką konkurencyjność – kluczowe kompetencje polskiego partnera – firmy SCANDINAVIAN EXPRESS.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 8 lat temu.