Select Page


Krone: 5 argumentów za Krone


 

„5 argumentów za Krone”:  nowa kampania marketingowa unaocznia korzyści dla klienta. Zalety są oczywiste.

Za naczepą Krone przemawia wiele argumentów. W nowej kampanii, która rozpoczęła się pod koniec września, unikalne parametry naczep Krone zostały jasno przedstawione i ujęte w następujące punkty:

1. Koncepcja zachowania wartości
2. Koncepcja bezpieczeństwa
3. Koncepcja stabilności nadwozia
4. Koncepcja wzrostu efektywności
5. Koncepcja wartościowych komponentów.

Nacisk kładzie się także na oferowane usługi dodatkowe oraz wiele innych argumentów przemawiających za naczepami Krone. Sercem nowej kampanii jest multimedialna strona internetowa, dostępna od grudnia pod adresem www.krone-values.com. Umieszczono na niej film reklamowy z najważniejszymi informacjami oraz konkurs z nagrodami.

Na stronie pojawia się pięć myśli przewodnich, które zostaną zaprezentowane we wszystkich renomowanych czasopismach branżowych. Ponadto kampania marketingowa obejmie mailing pocztowy, banery reklamowe na branżowych portalach internetowych, napisy na pojazdach i liczne reklamy w różnych mediach.

Główne przesłanie pięciu argumentów, które przemawiają za naczepą Krone, będzie prezentowane we wszystkich środkach przekazu poprzez motyw dłoni, co nada kampanii jednolity i niepowtarzalny wygląd.
Celem tych działań jest informowanie o głównych kompetencjach przedsiębiorstwa i pokazanie, jakie zalety Krone może zaoferować w stosunku do firm konkurencyjnych.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.