Select Page


KRONE: 5 naczep dla firmy SACHS-TRANS


 

Pięć naczep KRONE zostało oficjalnie przekazanych przez szefa działu eksportu KRONE Jörga Sandersa i członka zarządu POZKRONE Tomasz Kujawę polskiej firmie transportowej SACHS-TRANS reprezentowanej przez właściciela Marka Sachs. Firma SACHS-TRANS oczekuje jednocześnie na dostawę kolejnych zamówionych pięciu pojazdów KRONE.

Firma SACHS-TRANS, założona przez właściciela Marka Sachs, działa nieprzerwanie od roku 1986, w którym rozpoczęła działalność w transporcie krajowym, a od roku 1990 zaistniała na rynku międzynarodowym. Siedziba mieści się w Radlinie przy ulicy Rymera 104a, natomiast w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Marklowickiej 6 znajduje się filia wraz z bazą transportową.

Konsekwentne realizowanie założonych planów, umiejętność dostosowania się do wymagań rynku i indywidualnego klienta oraz właściwe angażowanie środków finansowych doprowadziło do powstania nowoczesnej firmy transportowej, której tabor i sposób działania odpowiada wszelkim normom europejskim.
Posiadane doświadczenie, tabor spełniający warunki transportu międzynarodowego oraz sprawdzona załoga dają gwarancję dużej operatywności i terminowego wykonania zleconych przewozów towarów.

Firma jest członkiem Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim, zrzeszającej przedsiębiorców z regionu. Ponadto SACHS-TRANS należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm – rankingu organizowanym przez dziennik „Puls Biznesu”. Firma otrzymała wyróżnienie za 8 miejsce w województwie śląskim i 100 miejsce w Polsce.

Stabilna, niezawodna i doskonale zaprojektowana – to cechy naczepy KRONE Profi Liner. Wytrzymała rama i wysokiej jakości lakierowanie w technologii KTL + Pulver gwarantują długowieczność. Standardowe komponenty renomowanych dostawców, jak również liczne opcje optymalnego zabezpieczenia ładunku, czynią naczepę KRONE wyjątkowo wszechstronną i obniżają koszty jej eksploatacji do minimum. To wszystko gwarantuje elastyczność, niezawodność oraz wysoką konkurencyjność – kluczowe kompetencje polskiego partnera – firmy SACHS-TRANS.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.