Select Page


Berger Fahrzeugtechnik: Niższe spalanie z naczepami BERGERecotrail


 

W marcu br. zakończył się test porównawczy naczep BERGERecotrail, którego celem było, m.in., zbadanie wpływu wykorzystania lekkich naczep produkowanych przez firmę Berger Fahrzeugtechnik GmbH na obniżenie spalania. Wyniki testu potwierdziły informacje, jakie austriacki producent otrzymywał od firm eksploatujących naczepy BERGERecotrail, a które często spotykały się z niedowierzaniem firm transportowych mających po raz pierwszy kontakt z tą marką, mianowicie: spalanie przy wykorzystaniu naczep BERGERecotrail było niższe o 1,52l/100km w porównaniu ze spalaniem przy wykorzystaniu naczep trzech innych wiodących producentów.
Test został przeprowadzony w Niemczech przez konsorcjum firm K+P Transport Consultants i hwh Gesellschaft für Transport-und Unternehmensberatung, które zajmują się badaniem rynku i doradztwem w transporcie. Obszerny raport z testu dostępny jest na stronach producenta pod adresem: www.berger-ecotrail.com
Firma Berger Fahrzeugtechnik GmbH od wielu lat zajmuje się produkcją naczep siodłowych o zoptymalizowanej masie własnej i jest w tej dziedzinie liderem na rynku europejskim. Naczepy BERGERecotrail o masie własnej 4740kg, to najlżejsze naczepy o konstrukcji stalowej. W celu zapewnienia najwyższej wytrzymałości i stabilności, do konstrukcji tych naczep wykorzystuje się lepszych stopów stali S700.
Naczepy BERGERecotrail wyposażone są w komponenty renomowanych dostawców: osie SAF, układ hamulcowy Knorr, dach rozsuwany Edscha, instalację eklektyczną Hella, opony Goodyear Marathon LHT II
, i wykonane są z wyjątkową precyzją i dokładnością. Dzięki temu producent oferuje pełną, wydłużoną gwarancję na dwa lata bez konieczności wykonywania jakikolwiek przeglądów okresowych.
W ofercie znajdują się naczepy typu firanka, burto-firanka, coilmulda, platforma. W drugiej połowie roku w sprzedaży dostępne będą także naczepy MEGA z wysokością wewnętrzną 3m w wersji standard i coilmulda.

Więcej informacji…http://4mb.com.pl/


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.