Select Page


Nooteboom: Benno Hüsken nowym prezesem


 

Benno Hüsken został powołany w dniu 07.06.2010 na nowego prezesa Noteboom Group i tym samym zmienia Marca de Leeuw.

Po prawie ośmiu latach na szczycie Koninklijke Nooteboom Group Marc de Leeuw przyjął nowe wyzwanie. Nooteboom zawdzięcza jego kierownictwu silny wzrost. Ostatnie lata były naznaczone trudną sytuacją rynkową. Leeuw wykorzystał ten czas na przeprowadzenie gruntownej restrukturyzacji oraz dobre przygotowanie Nooteboom Group na przyszłość. Ważnymi filarami były typowe dla Nooteboom jakość i innowacja.

Benno Hüsken (lat 62), który od pewnego czasu był komisarycznie związany z Nooteboom Group, przejmie zadania Marca de Leeuw jako nowy prezes. Hüsken ma bardzo duże doświadczenie w OEM, m.in. zdobyte w firmie DAF. Nowy kurs, zaproponowany przez Leeuw, będzie kontynuowany z pełną parą przez Benno Hüsken.

Patrząc w przyszłość Nooteboom wychodzi z kryzysu silniejszy i zdrowszy oraz z innowacyjnymi, wysokiej jakości pojazdami dla swoich klientów.

Nooteboom trzyma się mocno w siodle dzięki nowym innowacjom dla transportu specjalnego. W segmentach rynku jak „transport maszyn budowlanych” oraz „transport turbin wiatrowych” w pierwszych miesiącach tego roku wprowadzono co najmniej pięć kompletnie nowych typów pojazdów. W tych obszarach to absolutnie wyjątkowe!


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.