Select Page


Schwarzmüller: Lekka konstrukcja, która się opłaca!


schwarzmuller
 

Firma Schwarzmüller na zeszłorocznych targach Hausmesse po raz pierwszy zaprezentowała najnowszego członka swojej rodziny produktów: naczepę platformową z odsuwaną plandeką ULTRALIGHT. Po pomyślnie zdanych testach klientów, produkt ten na stałe wszedł na rynek, wpisując się w asortyment firmy.

Nowy produkt firmy Schwarzmüller „ULTRALIGHT“, po prawie dwuletniej intensywnej fazie projektowania i badań, wchodzi na rynek i jest już dostępny dla klientów. Efekt widać gołym okiem – nadzwyczajna naczepa platformowa o lekkiej konstrukcji, dzięki wyposażeniu skoncentrowanemu na odpowiedniej wadze pojazdu, dostępna już w wersji o ciężarze własnym wynoszącym od 4850 kg.

Mały ciężar własny naczep ULTRALIGHT działa na korzyść ich ciężaru użytkowego – w porównaniu z produktami powszechnie dostępnymi na rynku, do wykorzystania pozostaje prawie 1500 kg na dodatkowe obciążenie.

Nowo wynaleziona konstrukcja pozwala również na oszczędność dwutlenku węgla, gdyż jej lekka struktura zmniejsza zużycie paliwa nawet o 3%. Dzięki temu naczepa firmy Schwarzmüller przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Ponadto, mniejsze zużycie paliwa oraz większa ładowność, umożliwiają zmniejszenie kosztów transportu nawet o 7% na przestrzeni całego roku. Ekonomiczna korzyść, która się opłaca! Naczepa ULTRALIGHT w wersji standardowej oferowana jest z odsuwaną plandeką. Wersja o lekkiej konstrukcji dostępna jest również ze specjalną naczepą z odsuwaną plandeką do transportu papieru i kręgów metalowych. Pojazdy można opcjonalnie wyposażyć w ściany burtowe.

Oczywiście przy projektowaniu naczep wzięto pod uwagę również bezpieczeństwo ładunku. Wersja standardowa posiada certyfikat „XL” (EN 12642) i może być opcjonalnie rozszerzona do transportu napojów lub rolek papieru.

Kolejny innowacyjny produkt firmy Schwarzmüller, który całkowicie sprosta potrzebom klientów i pomoże im osiągnąć sukces.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.