Select Page


Schwarzmüller: Nowa przyczepa kombi


 

Nowa przyczepa kombi firmy Schwarzmüller – wszechstronne możliwości zastosowania do transportu w systemach hakowo-windowych
Zaprezentowany po raz pierwszy podczas IFAT 2012 pojazd stanowi prawdziwy hit w ekologistyce. Przedstawiamy nadzwyczaj wszechstronną przyczepę kombi firmy Schwarzmüller. Z tą przyczepą można bezpiecznie transportować kontenery w systemach hakowo-windowych.
Sprawdzone przez TÜV Süd zabezpieczenie ładunku jest dla kierowcy łatwe w wykonaniu dzięki bardzo prostej i komfortowej formie i spełnia dodatkowo wszystkie aktualne przepisy oraz zalecenia, co zostało potwierdzone certyfikatem zabezpieczenia ładunku, wystawionym przez TÜV Süd.

Schwarzmüller oferuje nową koncepcję przyczepy kombi w wielu różnych wariantach. Klient może między innymi wybrać pomiędzy wersją 2-osiową a 3-osiową, pomiędzy ogumieniem pojedynczym lub bliźniaczym i zamówić przyczepę obok wersji lakierowanej naturalnie również w wersji cynkowanej natryskowo lub ogniowo. Pojazd jest standardowo wyposażony w zawieszenie pneumatyczne, jednak można wybrać również zawieszenie paraboliczne.
Inne opcje lub najróżniejsze typy dyszla dostępne są każdorazowo na zapytanie. Jedyna w swoim rodzaju nowość w przyczepie kombi to to, że jest domyślnie dostarczana jako przyczepa do kontenerów wymiennych i może być w późniejszym czasie bezproblemowo doposażona do transportu kontenerów samowyładowczych. Takie doposażenie jest bardzo proste, ponieważ wszystkie nowe lub wymieniane elementy są przykręcane. Klient jest tym samym przygotowany na to, że w toku użytkowania zmienią się zadania związane z transportem.
Grupa Schwarzmüller jest jednym z największych producentów pojazdów użytkowych w Europie i plasuje się dzięki obecności w 20 europejskich krajach na pozycji lidera ciągnionych pojazdów użytkowych w Europie Środkowej, Południowo-Wschodniej i Wschodniej. Przedsiębiorstwo produkuje rocznie ponad 7 000 pojazdów użytkowych, zatrudnia ponad 1 600 pracowników i wypracowuje w grupie skonsolidowane obroty na poziomie 226 milionów euro. Ciągły rozwój, zebrane przez dziesięciolecia doświadczenie i najwyższa jakość wyróżniają wszechstronną paletę produktów z linii pojazdów skrzyniowych, wywrotek, chłodni, cystern, naczep niskopodwoziowych, kontenerowych oraz pojazdów do transportu drewna/kłonicowych. Obok zakładów produkcyjnych w Austrii (Hanzing), Czechach (Zebrak) i na Węgrzech (Budapeszt) przedsiębiorstwo posiada sieć punktów serwisowych wzdłuż znaczących tras komunikacyjnych i tranzytowych w całej Europie, aby umożliwić szybką naprawę i zaopatrzenie w części zamienne. Ponadto najlepiej wyposażona pula pojazdów wynajmowanych zapewnia optymalne wdrożenie indywidualnych wymogów transportowych klienta. Tym samym Grupę Schwarzmüller można określić jako wiodącego i kompleksowego oferenta w branży naczep.

Więcej informacji


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.