Select Page


STAS: profesjonalna sieć serwisowa i sprzedaży w Polsce


 

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma STAS uruchomiła w Polsce profesjonalnie zorganizowaną sieć serwisową i sieć sprzedaży. Sieć obejmuje 12 punktów serwisowych i handlowych na terenie całej Polski (szczegółowe adresy na stronie www.staspolska.eu). Pozwoli to klientom STASa uzyskać szybką i profesjonalną obsługę handlową i serwisową w każdej części naszego kraju. Ważnym elementem procesu dystrybucji jest fakt, że STAS posiada na wszystkie pojazdy homologacje europejskie, które po odpowiednim zgłoszeniu w Ministerstwie Infrastruktury oraz Instytucie Transportu Samochodowego pozwalają na szybką i łatwą rejestrację na terenie całej Polski.

NOWE PRODUKTY NA CENTRALNĄ EUROPĘ

Firma STAS w roku 2011 zaprezentuje Państwu nowy produkt dla sektora budowlanego – naczepę wywrotkę w wersji TPX-S mającą stalową ramę wykonaną z wysokojakościowego materiału Domex 700 i aluminiową skrzynię TPX-A o właściwościach aerodynamicznych. Naczepa będzie miała masę niewiele większą niż naczepa STAS TPX-A, wykonana na bazie ramy aluminiowej. Będzie to nieco tańsza alternatywa tej naczepy przeznaczona do zadań heavy duty na budowie. Jak przystało na markę STAS naczepa będzie prezentowała szereg zalet użytkowych. Będzie dostępna w ofercie STAS Leasing oferowanym przez SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o.

DOTACJE UNIJNE DLA KLIENTÓW STAS
TAS nie zapomina o ważnym segmencie rynku jakim jest rolnictwo, od którego w zasadzie firma zaczynała w 1930 roku. Oferuje tutaj naczepy serii V – objętościowej i naczepy serii MF – ruchoma podłoga. Niezwykle istotnym elementem oferty jest wspomaganie sprzedaży poprzez pełne wsparcie w uzyskaniu dotacji unijnej, dzięki której firmy i gospodarstwa rolne mogą uzyskać nawet do 50% pokrycia kosztów zakupu naczepy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Cały proces od doradztwa, napisania wniosku i uzasadnienia oraz pożyczki na zakup sprzętu realizowany będzie we współpracy 3 firm: STAS; PL.EUROPA; SG Equipment Leasing Polska.

MAGAZYN CZĘŚCI STAS W POLSCE
Od października 2010 STAS zorganizował w Łodzi magazyn części zamiennych, który od pierwszych dni okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, wielu klientów ma dziś możliwość odtworzenia swojego pojazdu z oryginalnych części w krótkim czasie zwłaszcza po wszelkich uszkodzeniach mechanicznych lub kolizjach drogowych. Stan zapasów obejmuje na razie najbardziej rotujące detale produkowane wyłącznie przez lub na zlecenie STAS.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.