Select Page


TIMEX: 150 naczpea KÄSSBOHRER opuściła montaż w Koniku Nowym


 

Halę montażową TIMEX S.A. Generalnego Importera KÄSSBOHRER po zaledwie kilkumiesięcznej współpracy opuściła 150 naczepa tego producenta, która wraz z poprzednimi trafiła do polskich firm transportowych.  Kässbohrer to wiodąca marka dla rozwiązań transportowych, która posiada ponad 100 lat doświadczenia, szeroką paletę produktową oraz reprezentuje najwyższą jakość.

Naczepy Kässbohrer sprowadzane są do Polski w tzw. czwórpakach i montowane na profesjonalnej linii montażowej Timex S.A. w Koniku Nowym. To właśnie tutaj przeprowadzany jest montaż w systemie SKD, czyli produkcja pojazdów z gotowych podzespołów dostarczanych z fabryki, z zachowaniem najwyższych, wyznaczonych przez producenta standardów. Kwalifikacje pracowników i ponad dwudziestoletnie doświadczenie Timex S.A. w sprzedaży i montażu naczep na polski rynek zapewniają najwyższą jakość dostarczanych pojazdów. Taki system współpracy pozwala obniżyć koszty sprowadzenia naczep do Polski oraz dopasować gotowy pojazd do ewentualnych życzeń odbiorców poprzez jego doposażenie na miejscu. W ciągu ostatnich czterech miesięcy zostało tu złożonych 150 naczep, a na ten rok planowany jest montaż kolejnych 400 sztuk. Ta ilość nie wykorzystuje co prawda pełnych możliwości hali, które wynoszą ok. 1000 sztuk rocznie,  ale za to stwarza zaplecze dla dalszego rozwoju współpracy, która rozpoczęła się wraz z podpisaniem umowy importerskiej z Kässbohrer Fahrzeugwerke GmbH w drugiej połowie ubiegłego roku i stale dynamicznie się rozwija.

To właśnie tam, w Koniku Nowym nasi Klienci odbierają swoje pojazdy. A jest w czym wybierać, bo Kässbohrer posiada tak wiele rozwiązań transportowych, że bez względu na to, co chce się przewieźć, można znaleźć odpowiedni do tego produkt. W oparciu o swoje 100-letnie doświadczenie Kässbohrer proponuje wysokiej jakości naczepy plandekowe i skrzyniowe, silosy, cysterny (do bitumu,  chemii, paliw i środków spożywczych), naczepy niskopodwoziowe i platformy.

Dodatkowym atrybutem jest fabryczny serwis, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie hali montażowej przy ul. Terespolskiej 58 w Koniku Nowym, który dysponuje siedmioma stanowiskami roboczymi, stacją diagnostyczną i ramą do napraw powypadkowych. Użytkownicy naczep Kässbohrer mogą również skorzystać z profesjonalnej pomocy 20 innych autoryzowanych serwisów Kässbohrer w kraju.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.