Select Page


TIMEX: KÄSSBOHRER w objeździe


 

W ostatnich tygodniach w trasę objazdową wśród klientów regionu śląskiego ruszyła demonstracyjna naczepa kurtynowa firmy Kässbohrer. Celem objazdu było zapoznanie  klientów z aktualnie oferowaną paletą produktów tej marki. W ofercie Kässbohrera można znaleźć  naczepy burtowe i kurtynowe, platformy, silosy, cysterny oraz  naczepy niskopodwoziowe.

Zaprezentowano również innowacyjne rozwiązania, które Kässbohrer wprowadził na polski rynek jako standard naczep.  Warto podkreślić, że tego typu rozwiązania w konkurencyjnych firmach stanową dodatkowo płatne wyposażanie opcjonalne, są to na przykład: rolkowe odbojniki, duża stalowa skrzynia na narzędzia, przednia ściana wzmocniona od strony wewnętrznej stalową blachą, poduszki zawieszenia O350mm, itd.

Użycie stali wyższego gatunku w naczepach Kässbohrer pozwoliło na zmniejszenie grubości elementów konstrukcyjnych ramy nie pozbawiając jednocześnie pojazdu wymaganej sztywności i wytrzymałości. Dodatkowo takie elementy jak boczne osłony przeciwwjazdowe – tzw. „rowerówki” wykonane z aluminium, szyny dachowe specjalnej konstrukcji oraz lekkie a jednocześnie sztywne tylne drzwi pozwoliły zaoszczędzić kolejne kilogramy z masy gotowego pojazdu.

Marka Kässbohrer cieszy się bardzo dobrą opinią użytkowników, dlatego pojazd wzbudził duże zainteresowanie wśród uczestników prezentacji.

Timex S.A., Generalny Importer Kässbohrer na polskim rynku zadbał o to, by do Polski trafiały wyłącznie naczepy, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Każda z importowanych teraz do Polski cystern jest kontrolowana przez inspektorów Transportowego Dozoru Technicznego jeszcze w fabryce. W ten sposób mamy pewność, że na nasz rynek trafiają wyłącznie naczepy z aprobatą TDT.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat  całej palety produktów oraz innowacyjnych rozwiązań uzyskają Państwo u przedstawicieli oraz w terenowych oddziałach Timex S.A. Generalnego Importera Kässbohrer  w Polsce.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.