Select Page


Timex: Kässbohrer w taborze EPO-TRANS LOGISTIC S.A.


 

W połowie marca miało miejsce oficjalne przekazanie firmie EPO-Trans Logistic S.A. zamówionych pojazdów Kässbohrer. Firma zdecydowała się na zakup naczep kurtynowych w wersji Mega. Odbioru dokonał Prezes Zarządu Pan Piotr Ozimek, któremu w imieniu firmy TIMEX S.A. Generalnego Importera Kässbohrer naczepy przekazał Dyrektor Regionu Południe – Grzegorz Wróbel oraz Dyrektor Operacyjny – Michał Rzoska.

Firma EPO-Trans Logistic S.A. funkcjonuje  na rynku  od 1987 roku, a jej podstawową działalnością  jest transport międzynarodowy, serwis pojazdów ciężarowych oraz serwis ogumienia. Tabor pojazdów  EPO-Trans Logostic, jednej z największych firm na Śląsku, od paru lat skupia się głównie na pojazdach typu Mega. Pozostałe pojazdy to zestawy plandekowe i pojazdy przystosowane do pojemników wymiennych. „Zakup naczep Kässbohrer jest kontynuacją dobrej i wieloletniej współpracy z firmą TIMEX. Przeprowadzony test naczep, jak również aspekty techniczne i rozwiązania zastosowane w tych pojazdach zaowocowały zakupem naczep” – powiedział  Pan Piotr Ozimek.

Kässbohrer w standardzie oferuje wiele rozwiązań, które u innych producentów stanowią płatne wyposażenie opcjonalne. Wszystkie oferowane naczepy kurtynowe spełniają normę EN 12642XL i są dostarczane z odpowiednimi certyfikatami. Podłogi mają wytrzymałość 7200 kg nacisku na oś wózka widłowego, a wszystkie wykorzystywane podzespoły pochodzą od renomowanych producentów.

Timex S.A. posiada w swojej ofercie zarówno naczepy plandekowe w wykonaniu burtowym, kurtynowym, Mega, Coil-muldy, jak i szeroką gamę pojazdów specjalistycznych: naczepy niskopodwoziowe, platformy, naczepy cysterny do przewozu paliw płynnych, chemii, bitumu i artykułów spożywczych, trucktransportery, silosy do przewozu cementu i kruszyw oraz silosy samowyładowcze do przewozu granulatów i artykułów spożywczych.
W Koniku Nowym pod Warszawą, gdzie miało miejsce przekazanie naczep, znajduje się centrum sprzedaży naczep Kässbohrer oraz nowoczesna Autoryzowana Stacja Obsługi sprzedawanych pojazdów.


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.