Select Page


TIMEX: Multifunkcyjna naczepa Kässbohrer


 

TIMEX S.A., który jest Generalnym Importerem naczep Kässbohrer, wprowadza na polski rynek  kolejny produkt – multifunkcyjną naczepę podkontenerową Kässbohrer.  Naczepa dołączyła do bardzo bogatej oferty tego producenta, która zawiera pojazdy umożliwiające transport każdego rodzaju ładunku.

Multifunkcyjna naczepa podkontenerowa Kässbohrer jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla firm skupiających się na transporcie kontenerów morskich, ale jej konstrukcja pozwala transportować wszystkie typy kontenerów, spełniając przy tym jednocześnie najbardziej rygorystyczne normy obowiązujące w Unii Europejskiej.

Jednym z najważniejszych atutów przemawiających za naczepą Kässbohrer jest jej uniwersalność. Naczepa przystosowana jest do przewozu wszystkich typów kontenerów morskich łącznie z kontenerami 45 stopowymi, a przede wszystkim kontenerów zbiornikowych – silosów i cystern. Dodatkowo naczepa ta umożliwia transport kontenerów objętych przepisami dotyczącymi transportu materiałów niebezpiecznych, jako że spełnia wszystkie wytyczne ADR w tym zakresie.

Dzięki zastosowaniu środkowego rozsuwu ramy, naczepy Kässbohrer pozwalają na przewożenie bardzo ciężkich kontenerów 20 stopowych na tylnej części naczepy, zachowując przy tym odpowiednie obciążenie osi ciągnącej ciągnika siodłowego. Tak załadowany kontener pozwala również na rozładunek bezpośrednio do rampy wyładowczej lub „rękawa”.

Nie bez znaczenia jest również wpływ takiego rozwiązania na aerodynamikę całego zestawu. Umiejscowienie kontenera bliżej kabiny ciągnika powoduje mniejsze opory powietrza i tym samym niższe zużycie paliwa.

Zastosowane w naczepie zawieszenie SAF z dużymi poduszkami powietrznymi oraz mocna konstrukcja podwozia poprawia znacząco właściwości jezdne i wytrzymałość pojazdu na przeciążenia.

Rozwiązania zastosowane w multifunkcyjnej naczepie podkontenerowej Kässbohrer dzięki swojej prostocie zapewniają bezawaryjność i pełną elastyczność w wykonywaniu nawet najtrudniejszych zadań transportowych.

Timex S.A. Generalny Importer Kässbohrer, posiada w swojej ofercie poza prezentowaną naczepą podkontenerową,  również naczepy plandekowe w wykonaniu burtowym, kurtynowym, mega, coil-muldy, szeroką gamę pojazdów specjalistycznych: naczepy niskopodwoziowe, platformy, naczepy cysterny do przewozu paliw płynnych, chemii, bitumu i artykułów spożywczych, trucktransportery, silosy do przewozu cementu i kruszyw oraz silosy samowyładowcze do przewozu granulatów i artykułów spożywczych.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej www.kaessbohrer.com.pl


 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 7 lat temu.