Select Page


Z myślą o produktywności


1
 

KH-KIPPER wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i z dumą prezentuje nową udoskonaloną zabudowę do transportu lekkiego.

 

 

Wielofunkcyjna wywrotka z zabudową trójstronną produkcji KH-KIPPER to pojazd niezwykle przydatny zarówno w firmach komunalnych działających w miejskich aglomeracjach, jak i przedsiębiorstwach oferujących szeroki wachlarz usług okołobudowlanych. „Zwinna” 2-osiowa wywrotka to rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na produktywność. Wysoka ładowność, która wzrosła o 10%, miała szczególne znaczenie przy projektowaniu nowego modelu. Wykonana w całości z wysokojakościowej szwedzkiej stali HARDOX skrzynia charakteryzuje się niezwykle mocną i jednocześnie lekką konstrukcją.

 

Osłonięty mechanizm otwierania burt bocznych jest zabezpieczony przed zasypywaniem przy wyładunku i niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Pozwala to wyeliminować straty związane z niepotrzebnymi naprawami i kosztownymi przestojami w pracy pojazdu.

 

Każdy rodzaj wykonywanych zadań jest inny. Dlatego KH-KIPPER stawia na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb użytkowników pojazdu. Możliwości zadaniowe wywrotki znacznie zwiększają się dzięki opcjonalnemu zastosowaniu dodatkowego wyposażenia, np. montażowi sprzęgu i instalacji hydraulicznej pod przyczepę, zderzaka składanego bądź płyty pod czołownicę do zimowego utrzymania dróg.

 

Źródło

 

Katagoria: naczepy i zabudowy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.