Select Page


AutoGuard: Sprawdź w telefonie gdzie jest Twoje auto


 


AutoGuard S.A. podpisał umowę o planowanej współpracy z Samsung Electronics Polska, dzięki której użytkownicy systemu AutoControl Mobile otrzymają możliwość skorzystania z większej liczby urządzeń, zarówno telefonów jak i tabletów.

Zarządzający flotą pojazdów mają możliwość podejrzenia swoich aut w telefonie komórkowym. Wystarczy aby aparat miał dostęp do Internetu, żeby mieć dostęp do podstawowych informacji na temat każdego z samochodów. Bez potrzeby korzystania z komputera dzięki usłudze AutoControl Mobile szybko uzyskuje się wgląd w listę wszystkich aut, zna się ich lokalizację i status (np. czy pojazd jest w ruchu) a także można podejrzeć historię pracy danego kierowcy w przeciągu danego dnia.

„Nasi klienci wykorzystują tą dodaną usługę, aby przede wszystkim sprawdzić lokalizację danego pojazdu. Gdy są poza biurem, np. na spotkaniu z klientem, są w stanie sprawdzić czy towar dojechał już w wyznaczone miejsce” – tłumaczy Robert Rozesłaniec, Prezes AutoGuard S.A. – „to dodatkowa, darmowa usługa dla naszych partnerów biznesowych, którzy korzystają z naszego autorskiego systemu AutoControl”.

Aby skorzystać z usługi AutoControl Mobile wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową (http://mobile.autocontrol.pl), wybrać model telefonu i pobrać aplikację. Na mocy podpisanej umowy z Samsung Electronics Polska specjaliści z Biura Rozwoju Produktu AutoGuard Innovations pracują już nad tym aby lista modeli telefonów została poszerzona o nowe aparaty telefoniczne i tablety.


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.