Select Page


AutoMapa: prezentuje AutoRadar!


AutoRadarAndroid
 

Baza tysięcy fotoradarów stacjonarnych i przenośnych, punktów kontroli drogowej, odcinkowych pomiarów prędkości, przejazdów kolejowych i miejsc szczególnie niebezpiecznych. Możliwość interakcji pomiędzy wszystkimi kierowcami i wygodnego przekazywania sobie informacji drogowych o najważniejszych wydarzeniach na drodze. AutoMapa prezentuje świąteczny prezent dla wszystkich polskich kierowców: AutoRadar – Twój radar na radary!

AutoRadar to całkowicie legalny, darmowy program przeznaczony do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami. To mobilne CB Radio pozbawione jego wad. AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy- najpopularniejszego polskiego programu nawigacyjnego. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych, informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

Dzięki aplikacji AutoRadar użytkownicy dowiedzą się m.in:

• gdzie zwolnić, by nie zapłacić mandatu
• czy w okolicy znajduje się aktywny fotoradar
• gdzie przeprowadzane są kontrole drogowe
• gdzie znajdują się odcinkowe pomiary prędkości
• gdzie jest korek lub wypadek
• czy w okolicy poruszają się nieoznakowane patrole z wideo rejestratorami
• zostaną też ostrzeżeni o przejazdach kolejowych i innych niebezpieczeństwach, które mogą spotkać na drodze.

Przede wszystkim jednak kierowcy mogą podzielić się swoją wiedzą z innymi użytkownikami AutoRadaru i AutoMapy! Wystarczy kliknięcie w ekran podczas jazdy, aby poinformować innych m.in o tym, gdzie znajduje się patrol policji lub GITD, gdzie dokonywany jest pomiar prędkości, czy dany fotoradar jest aktywny lub wreszcie, gdzie można spędzić długie minuty w korku.

AutoRadar jest pozbawiony reklam, dzięki czemu kierowca może być skupiony wyłącznie na jeździe i rzeczach dla niego istotnych. O wszystkich utrudnieniach drogowych kierowcy zostaną ostrzeżeni przez legendę polskiego sportu motorowego – Krzysztofa Hołowczyca.

– „AutoRadar to program stworzony z myślą o wszystkich użytkownikach dróg. Już na starcie AutoRadar zasilony jest wiedzą płynącą od użytkowników AutoMapy, jak również bazie punktów POI znajdujących się w AutoMapie. Z każdym dniem jest ona wzbogacana informacjami płynącymi od wszystkich użytkowników polskich dróg. AutoRadar sprawdzi się zarówno w długich podróżach po Polsce, jak i w codziennej jeździe do pracy.” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy

Korzystanie z AutoRadaru jest proste i nie wymaga żadnych dodatkowych działań. Wystarczy pobrać aplikację na smartfon z systemem Android, iOS, Windows Phone 7,5 oraz Windows Phone 8.

AutoRadar można od jutra pobrać za darmo bezpośrednio AppStore, Google Play i Windows Marketplace.

Pobierz AutoRadar i jedź pewnie i bezpiecznie!


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.