Select Page


BroBizz Box do automatycznego poboru opłat w Skandynawii


brobizz-box
 

UTA w ramach usługi EasyGo® oferuje Państwu urządzenie BroBizz® do automatycznego poboru opłat w 3 skandynawskich krajach: Norwegii, Danii i Szwecji. Urządzenie może być użytkowane przez wszystkie rodzaje pojazdów, w tym także pojazdy o dmc poniżej 3,5t.

BroBizz® to wygodne i bezproblemowe rozliczanie myta: w Norwegii (autostrady, tunele, mosty, promy), w Szwecji oraz Danii (mosty) – w sumie ponad 50 miejsc poboru. Poza wygodą, jaką daje automatyczny pobór opłat, bez konieczności zatrzymywania pojazdu, BroBizz® przynosi również wymierne korzyści w postaci wysokich rabatów (do 13% w Norwegii), rozliczenia post-pay z uwzględnieniem VAT w rachunkach UTA, możliwości zmiany numeru rejestracyjnego przypisanego do urządzenia (w ciągu 36h) oraz kompleksowej obsługi (zamówienie i dostawa urządzeń przez UTA).

Ważnym jest fakt, że od 01.01.2015r. w Norwegii istnieje obowiązek opłacania myta dla pojazdów o dmc > 3,5t wyłącznie przy pomocy urządzenia. UTA  udostępnia swoim Klientom urządzenie BroBizz® bez opłaty za wydanie, opłaty miesięcznej, czy nawet kaucji.


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.