Select Page


DPK System: Transportowy System Informatyczny


 

DPK System to uznana firma z branży informatycznej z siedzibą w Wieliczce niedaleko Krakowa. Istnieje na rynku od ponad piętnastu lat. Specjalizuje się w rozwiązaniach informatycznych dla transportu. W swojej ofercie oprócz oprogramowania posiada elektroniczne systemy alarmowe i systemy monitoringu.

Najważniejszym produktem firmy jest Transportowy System Informatyczny – nowoczesne, niezbędne narzędzie do zarządzania flotą pojazdów. TSI zapewnia sprawną komunikację i wewnętrzny, elektroniczny obieg dokumentów w firmie. Oprogramowanie dba o optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa i bezpieczną pracę kierowców. Umożliwia bieżący monitoring pracy pojazdów i stanu przedsiębiorstwa. System jest przeznaczony dla przedsiębiorstw komunikacyjnych i przewozowych. DPK System obsługuje podmioty z sektora TSL, oferując zarówno pakiety gotowe jak i oprogramowanie wykonane pod konkretne zapotrzebowanie klienta. Produkt charakteryzuje się kompletnością oraz kompatybilnością z innymi systemami obecnymi na rynku. Oferta handlowa jest dostępna poprzez współpracujących dystrybutorów i sprzedaż internetową.

Wysoko wykwalifikowana, pięćdziesięcioosobowa kadra zapewnia profesjonalne usługi w zakresie zaopatrzenia, przeszkolenia i pomocy technicznej.

Zarówno obsługę jak i produkt cechuje wysoka jakość. O sukcesie firmy świadczą: rosnące zainteresowanie klientów i bardzo dobre wyniki sprzedażowe oprogramowania TachoAnalizer® – ponad 2000 licencji udostępnionych w kraju i 500 za granicą. W trosce o klienta firma nieustannie modernizuje swoje portfolio, wprowadzając coraz lepsze rozwiązania i zapewniając serwis oraz szkolenia na najwyższym poziomie.

Zakres działania
Transportowe Systemy Informatyczne – podstawowy produkt firmy. DPK System jako jedyna firma na rynku polskim oferuje w pełni kompleksowy i zintegrowany system zarządzania flotą pojazdów, przeznaczony dla przedsiębiorstw transportowych, spedycyjnych i komunikacyjnych. W zakresie usług jest serwis projektowy, wdrożeniowy i powdrożeniowy.

Ciągłe badania nad funkcjonalnością produktów przynoszą efekty w postaci ergonomicznych i kompleksowych rozwiązań.

System SOR Software – zintegrowany system planowania, dyspozycji i rozliczeń zespołów i pojazdów ratownictwa medycznego. Został zaprojektowany dla stacji Pogotowia Ratunkowego, ośrodków ratownictwa medycznego i innych instytucji zajmujących się ratowaniem życia.


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.