Select Page


Drabpol: MAN oficjalnym Partnerem programu Nowoczesna Flota DLD–Orange


 

Miło jest nam poinformować, że Partnerem programu Nowoczesna Flota DLD Orange została marka MAN. Współpraca pomiędzy firmą Drabpol a MAN dotyczy zarówno samego systemu DLD od 1 zł w abonamencie jak i systemu wraz z nowym tachografem VDO w atrakcyjnej cenie.

W programie udział biorą zarówno wszystkie Truck Center (Wolica, Gdańsk, Czeladź, Białystok, Poznań i Wrocław) jak i autoryzowani partnerzy serwisowi MAN – Nord Truck (wyłącznie DLD, bez oferty z tachografem) i Agro-Star. W wyniku nawiązanej współpracy nabywcy systemu mogą dokonać zakupu jak i montażu urządzenia u swojego dealera MAN.

Przypomnijmy, że program Nowoczesna Flota to przedsięwzięcie powstałe dzięki wspólnym działaniom firmy Drabpol oraz sieci Orange. W ich wyniku nabywca kupując system DLD od 1 zł w abonamencie (w wysokości od 84 zł do 90 zł) otrzymuje w tej kwocie zarówno DLD, montaż systemu czy też możliwość codziennego pobierania danych na terenie kraju. Istnieje ponadto możliwość zakupu systemu DLD w abonamencie wraz z nowym tachografem DTCO 1.4 (zgodny z nową regułą 1. minuty) w bardzo atrakcyjnej cenie.

DLD to system do zdalnego pobierania danych z tachografu cyfrowego, który pozwala na ściąganie danych zarówno z karty kierowcy jak i pamięci masowej tachografu (w formacie pliku źródłowego *.ddd, który wymagany jest przez służby kontrolne). Korzyści płynące z posiadania DLD to m.in. karta przedsiębiorstwa pozostająca na stałe w biurze oraz możliwość ustawienia z pozycji oprogramowania częstotliwości pobrań danych.

Więcej informacji o programie Nowoczesna Flota pod numerem infolinii 795-501-904 oraz na stronie internetowej www.drabpol.pl

Źródło: DRABPOL


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.