Select Page


Drabpol: Mix Display–Zarządzanie flotą dla wymagających


 

Partner firmy Drabpol – firma Mix Telematics rozszerzyła swoją ofertę systemów zarządzania Flotą o nowy produkt – MIX Display.

Urządzenie to  służy do  poprawy jakości i komfortu zarządzania flotami samochodowymi poprzez umożliwienie dwukierunkowej komunikacji kierowcy z firmą, a także udostępnienie możliwości wykorzystania nawigacji (w tym z mapą dla samochodów) wraz z możliwością przesyłania zaplanowanych tras z biura bezpośrednio do systemu nawigacyjnego.

Urządzenie wyróżnia się solidnym, wysokiej jakości kolorowym wyświetlaczem odpornym na wstrząsy, drgania, wilgoć, zabrudzenia, kurz i pył. Prosta i intuicyjna obsługa ułatwia kierowcy wprowadzanie danych, a elastyczne oprogramowanie pozwala na dowolne konfiguracje systemu i jest kompatybilne z innymi aplikacjami firmy Mix Telematics.

MIX Display jako wielofunkcyjne urządzenie wspiera pracę Managerów Floty dostarczając im cennych informacji, na podstawie których mogą podejmować świadome decyzje oparte na faktycznych wyliczeniach. Zdalna kontrola każdego pojazdu umożliwia szybkie reakcje dzięki którym możliwe jest efektywne zarządzanie produktywnością i wydajnością mobilnych pracowników.

Działa to również w drugą stronę – kierowca ma dostęp do informacji dotyczących wydajności swojej pracy  i komunikuje się  z biurem wprowadzając dane za pomocą prostego w obsłudze ekranu dotykowego. Dodatkowo urządzenie sygnalizuje kierowcy takie zdarzenia jak przekroczenie prędkości, ostre hamowanie, nieekonomiczną jazdę – co pomaga podjąć odpowiednie działania korygujące i wpaja właściwe nawyki poprawiając technikę jazdy kierowcy i przez to bezpieczeństwo na drodze.

MIX Display posiada również wbudowaną diagnostykę i najlepszą w swojej klasie nawigację samochodową, która uwzględnia gabaryty samochodu i związane z nimi ograniczenia drogowe, planując optymalną trasę kilometr po kilometrze. Głosowe i wizualne wskazówki prowadzą kierowcę bezpiecznie do celu, dzięki czemu  unika on nieprzyjemnych niespodzianek na trasie i może skupić się na bezpiecznej i ekonomicznej jeździe.

Jako lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania flotą firma Mix Telematics wykorzystuje swoje doświadczenie, wiedzę i dogłębne zrozumienie specyficznych wymagań branży transportowej dostarczając na rynek nowe rozwiązania, które pozwalają obniżyć koszty, podnieść poziom bezpieczeństwa i osiągnąć najwyższe standardy pracy.


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.