Select Page


Drabpol: TIS Compact AETR – pobieranie/wizualizacja/archiwizacja w jednym


 


Oferta firmy Drabpol na narzędzia do pobierania danych poszerzyła się o zestaw VDO TIS Compact AETR. Jest to rozwiązanie all-in-one, dzięki czemu za pomocą jednego urządzenia możemy pobierać, archiwizować i wizualizować dane pochodzące zarówno z tachografu jak i karty kierowcy.

Ten kompletny zestaw zawiera wszystko czego flota potrzebuje by pozostać w zgodzie z regulacjami prawnymi dot. tachografów cyfrowych.

TIS Compact pozwala pobrać , archiwizować, wizualizować dane z pamięci masowej tachografu oraz danych z karty kierowcy oraz sprawdzić dane pod kątem naruszeń. Używając wygodnego klucza TIS Compact powyższe dane mogą być szybko i niezawodnie pobrane z tachografów cyfrowych wszystkich typów i marek i zapisane na PC lub laptopie w identyczny sposób jak zapisywane są dane z USB. Ponadto poprzez zastosowanie Mobile Card Reader możemy z łatwością pobrać dane z karty kierowcy i to bez potrzeby użycia karty przedsiębiorstwa.

Z pomocą zintegrowanego w kluczu software dane mogą być archiwizowane, wizualizowane i drukowane z komputera. Wystarczy, że po pobraniu danych włożymy klucz do dowolnego komputera a oprogramowanie automatycznie zobrazuje pobrane dane. W oparciu o najaktualniejsze przepisy prawa oprócz informacji o aktywności kierowcy wyświetlane są również informacje o naruszeniach wraz ze wskazaniem naruszonego przepisu prawa.

Pobrane dane można z łatwością eksportować do innych aplikacji PC. TIS Compact AETR nie potrzebuje dodatkowego zasilania.

Przypominamy również, że nadal trwa promocja na najpopularniejszy klucz z oferty Drabpol – Downloadkey II. DLKII w promocji kosztuje 700 zł netto.

Więcej informacji: www.drabpol.pl


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.