Select Page


TimoCom: Czytelnicy wydawnictwa ETM wybrali Najlepszą Markę 2011


 

Trzeci raz z kolei TimoCom obronił tytuł „Najlepszej Marki”. Czytelnicy wydawnictwa ETM zdecydowali, że dzięki giełdzie ofert transportowych TC Truck&Cargo® przedsiębiorstwo pozostaje „Najlepszą Giełdą Transportową“ również w 2011 roku. Zamiast odpoczywać na swojej pozycji europejskiego lidera, dostawca usług IT wprowadza kolejne innowacje do programu.

To wielki zaszczyt, po raz trzeci z kolei zostać wybranym jako numer 1. Aby tę pozycję utrzymać, potrzebne jest jednak również sporo pracy i wkładu.  Dostawca usług IT z Düsseldorfu dokonał tego wyczynu i mógł w dniu 31. maja odebrać nagrodę „Najlepszej Marki 2011” w kategorii „Najlepsza Giełda Transportowa”. Grono czytelników wydawnictwa ETM, złożone z odbiorców pism „Lastauto omnibus”, „trans aktuell” oraz „FERNFAHRER” opowiedziało się ponownie za TimoCom i jego międzynarodową giełdą ofert transportowych TC Truck&Cargo®.

Nagroda docenia wkład w rozwój innowacyjnych produktów i usług, które ułatwiają i zwiększają wydajność codziennej pracy wszystkich przedsiębiorstw zaangażowanych w transport. W ubiegłym roku TimoCom solidnie zaangażował się w rozwój innowacyjnych produktów i serwisów. Poza specjalną infolinią TimoCom Assist, gdzie eksperci przedsiębiorstwa odpowiadają na pytania związane z produktami i biznesem transportowym, wprowadzono również w bieżącym roku numer serwisowy „TimoCom to go“. Dzięki temu klienci mogą także będąc w trasie za pomocą telefonu komórkowego otrzymać informacje dotyczące aktualnych ofert ładunków i powierzchni transportowych. Przyczyniło się to do osiągnięcia w kwietniu 2011 absolutnie najwyższego rekordu w historii przedsiębiorstwa – 400.000 ofert! O dobre liczby troszczy się również europejski serwis inkaso TC CashCare. W 2010 roku ponad 85% wszystkich przypadków zostało pozytywnie zakończonych. To następna wartość dodana, która odegrała istotną rolę w wyborze w sumie 7.696 czytelników.

Dla TimoCom ten reprezentatywny obraz opinii oznacza prawdziwy dowód zaufania. Marcel Frings, Chief Representative firmy TimoCom odbierając trofeum, na wręczeniu nagród w Perkins Park w Stuttgarcie, w imieniu ponad 300 pracowników, wypowiedział się w następujący sposób: „To wyróżnienie odbieramy jako potwierdzenie wkładu pracy i rozwoju w szczególności w ciągu ostatnich 3 lat. Chcemy być czymś więcej niż tylko giełdą transportową. Nagroda udowadnia, że jesteśmy postrzegani, wykorzystywani i docenieni jako sieć transportowa i platforma zleceń. Dziękujemy czytelnikom za ich zaufanie. Ten pozytywny wynik i wizerunek zawdzięczamy zwłaszcza naszemu wysoce zaangażowanemu zespołowi.”

TimoCom zamierza nadal oferować swoim klientom najwyższe standardy jakości. Z tego powodu stale pracuje nad tym, aby możliwie najlepiej dostosowywać programy do potrzeb użytkowników. W ten sposób przykładowo procesy wewnątrz systemu stały się bardziej skuteczne, zostały także opracowane dodatkowe małe narzędzia pomocnicze.

Więcej informacji dotyczących TimoCom znajduje się także na stronie www.timocom.pl


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 8 lat temu.