Select Page


TimoCom: Nowe możliwości biznesowe dla polskich spedycji


 

Firma TimoCom Soft-und Hardware GmbH, lider wśród giełd transportowych w Europie, umożliwia polskim spedycjom dostęp do stałych przewoźników. Dla zapewnienia sobie przewagi i konkurencyjności w branży TSL, firmy spedycyjne mogą  ogłaszać teraz przetargi na długoterminowe kontrakty transportowe zupełnie za darmo!

Znana marka
Istniejąca na rynku od 14 lat firma TimoCom Soft-und Hardware GmbH jest dostawcą usług IT dla wszystkich uczestników łańcucha transportowego. Oferuje swoim klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, usprawniających pracę i pozwalających zaoszczędzić koszty. Wiodąca na rynku giełda transportowa TC Truck&Cargo® firmy TimoCom, to platforma z wieloma dodatkowymi narzędziami i funkcjami. Codziennie w bazie oferowanych jest do 300 000 frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych. To nowoczesne rozwiązanie dla rynku transakcji doraźnych, z którego korzysta obecnie 85 000 sprawdzonych użytkowników z 44 krajów. Od wielu lat TimoCom cieszy się zaufaniem oraz pozycją lidera branżowego w Europie.

Odpowiedź na potrzeby rynku

Platforma przetargowa TC eBid® została wprowadzona na rynek w październiku 2009, tym samym TimoCom postanowił otworzyć się także na rynek kontraktowy. Szacuje się bowiem, że 80% wszystkich transakcji transportowych stanowią zlecenia realizowane na podstawie stałych umów. TC eBid® to profesjonalne narzędzie dla firm załadowczych z sektora przemysłowo-handlowego, spedytorów i usługodawców transportowych. Teraz TimoCom udostępnił swoim klientom możliwość ogłaszania przetargów na realizację długoterminowych zleceń transportowych na terenie całej Europy bez żadnych dodatkowych kosztów. Każdym przetargiem można dotrzeć do 30.000 potencjalnych usługodawców 44 krajów. Od chwili wprowadzenia platformy na rynek za pomocą TC eBid® zostało ogłoszonych już blisko 6.000 przetargów transportowych. To ogromna ilość możliwych do pozyskania stałych zleceń, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przewoźników. Program dostępny jest  w 24 językach, a obsługa klienta w całej Europie odbywa się w jego ojczystym języku.

Prosta obsługa systemu

Proces ogłaszania przetargów jest łatwy, zrozumiały i skuteczny. Użyteczne funkcje usprawniają pracę zleceniodawcom i przewoźnikom.

Załadowca w zaledwie 3 krokach wystawia przetarg na transport i dokładnie precyzuje swoje wymagania odnośnie przewoźnika. Informacja ta trafia do polskich i zagranicznych firm transportowych, które korzystają z giełdy TC Truck&Cargo®. Usługodawcy są regularnie informowani o ofertach frachtów w całej Europie i składają bezpłatnie oferty na wybrane przez siebie przetargi. TC eBid® sprawia, że transakcje między spedytorami, logistykami oraz załadowcami stają się wydajniejsze i bardziej przejrzyste.

Kontrakty dla firm spedycyjnych

Na platformie TC eBid®, od teraz do końca 2011 roku, polskie spedycje mają możliwość ogłaszania nieograniczonej liczby przetargów bez dodatkowych opłat.  Zapewnia to spedycjom łatwy dostęp do stałych, międzynarodowych i sprawdzonych przewoźników z całej Europy. Jednocześnie umożliwia większą efektywność w biznesie i zabezpieczenie możliwości załadunkowych na przyszłość. Firma redukuje koszty i oszczędza cenny czas każdego spedytora. TimoCom oferując swoim klientom możliwość bezpłatnego ogłaszania przetargów przez kilka miesięcy stworzył doskonałą okazję do przekonania się o zaletach tego produktu. Odtąd każda firma spedycyjna realizując swoje stałe kontrakty będzie mogła oddać je do wykonania przewoźnikom wyłonionym w drodze przetargu. Warto zatem już dziś zgłosić się do TimoCom i skorzystać z tej wyjątkowej okazji.


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.