Select Page


TimoCom: TC eMap® największą platformą trackingową


timocom
 

TC eMap® firmy TimoCom stał się największą platformą trackingową zrzeszającą tak wielu, bo aż ponad 70-ciu, dostawców systemów GPS. Dzięki niej transakcje transportowe stały się bezpieczniejsze, wydajniejsze i łatwiejsze, z czego korzyści czerpią zarówno zleceniobiorcy, jak i zleceniodawcy.

Niewielki wysiłek, wielkie korzyści

Platformy zleceń TimoCom od dawna znane są w europejskim sektorze transportowym. Ich użytkownicy każdego dnia znajdują w nich frachty i wolne przestrzenie ładunkowe, a także powierzchnie magazynowe. Mogą też ogłaszać długoterminowe zlecenia transportowe. Od czerwca 2013 roku firma TimoCom oferuje również platformę, na której obecnie może być wyświetlanych jednocześnie aż 75 różnych systemów telematycznych. Ułatwia to codzienną pracę, a także wpływa na zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa przewozu.

Dzięki TC eMap® dysponenci – po otrzymaniu udostępnienia – mogą lokalizować pozycje wielu pojazdów na jednej mapie. I tym samym nie muszą już tracić czasu na uciążliwe przełączanie się pomiędzy różnymi aplikacjami. Z kolei przewoźnicy, prowadzając ofertę pojazdu do giełdy transportowej TC Truck&Cargo® i zaznaczając od razu, że będzie ]on dostępny do trackingu w TC eMap® , zyskują większe zaufanie kontrahentów. „Liczba udostępnianych w ten sposób pojazdów dynamicznie rośnie”, informuje Chief Representative firmy TimoCom Marcel Frings i dodaje: „Naturalnym jest, że każdy w branży transportowej chce zapewnić sobie dodatkowe korzyści. A wystarczy zaledwie kilka kliknięć, by udostępnić swój pojazd do trackingu w TC eMap® .”

Jeśli okaże się, że system telematyczny klienta nie jest jeszcze zintegrowany z mapą, TimoCom nawiąże kontakt z jego dostawcą. „Już w ciągu pierwszych sześciu miesięcy pozyskaliśmy 75 partnerów telematycznych. Począwszy od rynkowych gigantów, aż po specjalistycznych dostawców GPS“, mówi Frings.

Lista zintegrowanych z TC eMap® dostawców telematycznych znajduje się tutaj: www.timocom.pl/Tracking/Partnerzy.


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.