Select Page


TimoCom: Wrześniowe konferencje za nami


 

W przedostatnim tygodniu września odbyły się dwa niezmiernie istotne dla branży przedsięwzięcia: VIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki oraz Innowacjach w Logistyce 2011. Nastroje pokonferencyjne są bardzo optymistyczne. Stołeczne spotkania – obfitujące w liczne, a przede wszystkim ciekawe dyskusje okazały się niezwykle owocne. We wszystkich aktywnie uczestniczyli przedstawiciele TimoCom.

Organizowane przez Puls Biznesu Forum Polskich Menedżerów Logistyki już po raz ósmy zgromadziło w stolicy najważniejsze postacie rodzimej logistyki. Podczas tegorocznej edycji spotkania dyskutowano głównie o możliwościach: optymalizacji działań we wszystkich ogniwach łańcucha dostaw, wdrożenia rozwiązań pozwalających reagować na zmienny popyt i zautomatyzowania powierzchni magazynowych.

Ważnym tematem była również coraz większa potrzeba inwestycji w inteligentne rozwiązania pozwalające na maksymalizację kontroli nad zarządzaniem w obszarze łańcucha dostaw. Tutaj na scenę wkroczył TimoCom. – Zaprezentowaliśmy nasze produkty, zwracając szczególną uwagę na szybkość, bezpieczeństwo i pewność rozwiązań informatycznych, które proponujemy – mówi Dariusz Korbut, Director Representative Office Poland. – Nasza prelekcja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wielu ze 150 przedstawicieli firm obecnych na konferencji – dodaje Dariusz Korbut.

Niecodziennym zainteresowaniem cieszyła się także tegoroczna edycja konferencji wydawnictwa EuroLogistics: Innowacje w Logistyce. Przedstawiciele aż 400 firm, polskich i zagranicznych, debatowali nad przyszłością nowoczesnych narzędzi logistycznych. Motywem przewodnim konferencji odbywającej się po raz pierwszy w dwóch blokach tematycznych (Salon innowacji dla logistyki i Salon produkcji i dystrybucji) był termin agile supply chain, oznaczający zwinne łańcuchy dostaw, których podstawową wartością są potrzeby konsumentów.

– Takie łańcuchy tworzy się w całej Europie w oparciu o nasze produkty – komentuje Dariusz Korbut. Podczas konferencji spotkaliśmy wielu zadowolonych klientów, a także firmy zainteresowane nawiązaniem współpracy. Najważniejszym tematem naszych rozmów było bezpieczeństwo związane z korzystaniem z informatycznych narzędzi logistycznych – komentuje Dariusz Korbut. – Cieszymy się z zaufania jakim przedsiębiorcy obdarzyli nasze platformy, a tym samym nas. Dziękujemy wszystkim i czekamy na następne spotkania!

Więcej informacji o produktach firmy znajduje się na stronie internetowej www.timocom.pl


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.