Select Page


TimoCom: wydajny moduł kalkulacyjny wraz z rozwiązaniem trackingowym


Pressebild_eMap_600px_RGB-2
 

Tego nie było jeszcze w żadnej giełdzie ofert transportowych: rozwiązanie trackingowe dla wszystkich dostępnych systemów telematycznych! Niezależnie od tego, czy chodzi o usługodawców transportowych czy o firmy zlecające przewóz – wszystkie przedsiębiorstwa uczestniczące w łańcuchu transportowym mogą czerpać korzyści z TC eMap®. Platforma trackingowa TimoCom umożliwia dokładne określenie pozycji – dzięki czemu usługodawcy zawsze wiedzą, gdzie znajdują się ich pojazdy.

TC eMap® buduje zaufanie
Użytkownik może zaznaczyć już podczas wprowadzania pojazdów do giełdy, że udostępnia je dla Trackingu w TC eMap®. Możliwość śledzenia ładunku jest bowiem dla kontrahenta silnym argumentem przy wyborze usługodawcy.

Zalety modułu trackingowego TimoCom:
– zebranie różnorodnych systemów telematycznych w jednym miejscu
– zwiększenie bezpieczeństwa transportów
– brak instalacji, brak kosztów montażu: wystarczy korzystanie z dotychczasowego     urządzenia telematycznego oraz platformy TimoCom
– we wstępnej fazie bezpłatnie dla wszystkich klientów TimoCom

TC eMap® czyni działalność transportową bardziej przejrzystą i wydajniejszą
Długotrwałe, kosztowne rozmowy telefoniczne między spedytorami i przewoźnikami przestają być konieczne, ponieważ wszystkie udostępnione pojazdy mogą być dla nich w każdej chwili widoczne na platformie. Dzięki temu droga informacji między zleceniodawcą i zleceniobiorcą staje się zdecydowanie krótsza i wydajniejsza. To z kolei pozwala na natychmiastowe wyeliminowanie ewentualnych nieporozumień.

Sprawdzone funkcje TC eMap® pozostają bez zmian
Jednak to jeszcze nie wszystko: dotychczasowe możliwości TC eMap® będą nadal dostępne dla użytkowników! W ten sposób klienci TimoCom mogą w dalszym ciągu bezpośrednio z giełdy transportowej TC Truck&Cargo® ustalać długość tras dla poszczególnych relacji, łącznie z wyliczeniem kosztów transportu i kosztów dodatkowych. Następna przydatna opcja to możliwość dodawania etapów przejazdu lub określenia dodatkowych parametrów, takich jak wybór najkrótszej czy najszybszej trasy. Poza tym bezpośrednio w TC eMap® wyświetlają się aktualne informacje o ruchu drogowym. W ten sposób jeszcze przed kalkulacją kosztów można rozpoznać, czy wybrana trasa faktycznie jest najlepsza.

Więcej informacji o nowej usłudze TC eMap® i o produktach TimoCom znajdą Państwo na stronie www.timocom.pl.


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.