Select Page


TIS-Web Legal – oprogramowanie dla firm transportowych


VDO_TTS_DataManagementSolutions_NV02_2012_MC
 

Drabpol we współpracy z programistami z Continental VDO stworzył specjalnie dla małych firm transportowych oprogramowanie do tachografów pod nazwą TIS-Web Legal.

 

TIS-Web Legal służy do archiwizacji, analizy oraz ewidencjonowania danych z tachografów cyfrowych i analogowych zgodnie z wymaganiami ITD oraz PIP.

TIS-Web Legal jest dostępny poprzez przeglądarkę internetową, a zakres korzyści jakie za sobą niesie to m.in. bezpieczne archiwizowanie plików źródłowych na serwerach firmy Continental, liczne raporty zarówno kierowcy, jak i pojazdu czy też archiwum prawne i przegląd czasu pracy.
TIS-Web Legal to młodszy brat najbardziej rozbudowanego oprogramowania do wizualizacji danych z tachografów na rynku europejskim. Dedykowany dla flot od 1 do 5 pojazdów jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla nowo powstających, jak i małych firm transportowych.

Idealnym początkiem na rozpoczęcie „przygody” z oprogramowaniem TIS-Web jest Starter Kit, który daje całoroczny dostęp do oprogramowania, możliwość śledzenia pojazdu, komunikację między kierowcą a dyspozytorem poprzez oprogramowanie TIS-Web i aplikacje na Android, klucz do pobierania danych z tachografów DLKPro oraz czytnik kart chipowych.

 

Źródło

 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.