Select Page


Transics: Integracja oprogramowania Transics i platformy transportowej TimoCom


TX-CONNECT_small
 

Specjalizująca się w zarządzaniu flotą firma Transics łączy swoje siły z TimoCom, dostawcąTC Truck&Cargo® – międzynarodową giełdą ofert transportowych. Dane z platformy TX-CONNECT firmy Transics będą zintegrowane z giełdą TimoCom. W ten sposób, użytkownicy platformy TimoCom będą mogli śledzić przewoźników Transics bezpośrednioze znanego im interfejsu.

Opracowana przez TimoCom platforma TC Truck&Cargo® jest wiodącą w Europie platformą wymiany ofert transportowych: codziennie pojawia się ich tu do 300 000od ok. 85 000 użytkowników. Ponadto firma oferuje platformę przetargową TC eBid® i największą w Europie internetową giełdę usług magazynowych. Stałe inwestycje w badania i rozwój zapewniają, że wszystkie trzy platformy internetowe utrzymują przewagę konkurencyjną. Niedawno TimoCom przeprowadziła całościowy przegląd swojego modułu planowania i obliczania trasy TC eMap® oraz dodała funkcję monitorowania, która w pierwszej kolejności podaje dane dla TimoCom. Tym samym pozwala ona użytkownikom na wyświetlanie danych z rozwiązań telematycznych, aby spedytorzy TimoCom mogli obserwować pojazdy przewożące ich ładunki. Transics jest jednym z pierwszych dostawców usług telematycznych, który opracował takie połączenie.

Skuteczność i zaufanie
Dzięki współpracy pomiędzy Transics i TimoCom, użytkownicy platformy TimoCom będą mogli namierzyć lokalizację pojazdów wyposażonych w rozwiązanie do zarządzania flotą firmy Transics. Klienci Transics mogą uwzględnić w swoim oprogramowaniu biurowym TX-CONNECT podgląd pojazdów widocznych
w aplikacji TimoCom i dodatkowo podwyższyć wartość obsługi klientów. Nierzadko, dostawcy usług transportowych i klienci, którzy korzystają z naszej platformy nigdy wcześniej nie współpracowali. Możliwość monitorowania pojazdu przewożącego ich towary wzbudza w użytkownikach zaufanie i pomaga wszystkim pracować bardziej efektywnie – wyjaśnia Marcel Frings, Główny przedstawiciel TimoCom. Żmudne i czasochłonne obdzwanianie klientów i wykonawców należy już do przeszłości. Integracja wszystkich rozwiązań telematycznych sprawia, że takie czynności stają się zbędne. Użytkownicy naszej platformy mogą teraz, za pomocą jednej aplikacji, precyzyjnie obserwować wszystkie pojazdy. Cieszymy się, że firma Transics, czołowy europejski dostawca rozwiązań do zarządzania flotą, zdecydowała się na współpracę z nami. – dodaje Frings.

Uproszczenie codziennej działalności
Zapał, z jakim TimoCom tworzy innowacyjne produkty i usługi, które ułatwiają codzienną działalność transportową, odzwierciedla nasze własne wartości i wyobrażenia. Dzięki wizualizacji przewoźników Transics na platformie TimoCom, dodatkowo podwyższamy wartość dodaną naszego rozwiązania, przenosząc w ten sposób zarządzanie flotą na kolejny poziom. Dla naszych klientów, oznacza to bezpośredni wzrost wydajności i lepszą obsługę klienta – powiedział Walter Mastelinck, Dyrektor zarządzający Transics.


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.