Select Page


Transics: wspiera Duhabex


 

Dostawca systemów telematycznych dla branży TSL – Transics rozpoczął współpracę z firmą Duhabex, jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw
w transporcie międzynarodowym.

Realizacja wieloletnich kontraktów dla największych spedycji w Europie korzystnie wpłynęła na strategiczne decyzje dotyczące rozwoju technologicznego firmy. Świetnie wyszkolony zespół spedytorów, nowoczesny sprzęt i tabor złożony z cenionych marek Mercedes–Benz i SCANIA oraz przeszkoleni kierowcy kierujący się filozofią ekonomicznej i bezpiecznej jazdy, każdego dnia pracują na to, aby Duhabex Sp.z o.o. spełniał najwyższe wymagania swoich klientów.

Porównaj i jedź
Jednym z najistotniejszych elementów, który pozwala osiągnąć sukces w transporcie międzynarodowym jest niezawodna komunikacja wewnątrz firmy. Dotyczy to w szczególności spedytorów i kierowców. Stały kontakt pracodawców ze swoimi kierowcami, był dotąd wspierany przez urządzenia pokładowe, które pozwalały na monitoring pojazdu oraz bieżący kontakt. Dodatkowo kontrahent mógł sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się jego towar i kiedy będzie
na miejscu. Oferta Transics dała jednak firmie Duhabex sp. z o.o. wiele do myślenia. Nowe możliwości planistyczne oraz narzędzia analityczne okazały się idealnym rozwiązaniem i ostatecznie to system firmy Transics został zaimplementowany w stawiającej na najwyższą jakość firmie transportowej Duhabex z Trzebini.

Instalacja komputerów pokładowych w samochodach ciężarowych Duhabex będzie miała na celu optymalizacje działań firmy i obniżenie kosztów eksploatacyjnych. W ramach kontraktu firma Transics doposaży Duhabex w oprogramowanie TX-Connect oraz 120 komputerów Pokładowych TX-MAX, które wzmocnią efektywność zarządzania flotą – mówi Mariusz Żyła, specjalista ds. sprzedaży w firmie Transics.
    
Dla kierowców TX-MAX
Komputer pokładowy TX-MAX to niezbędne narzędzie do efektywnego zarządzania flotą. Jest czymś więcej niż tylko łącznikiem pomiędzy kierowcami w pojazdach a planistami w biurze. Urządzenie ułatwia codzienną realizację zadań transportowych od momentu przyjęcia zlecenia,
aż do dostarczenia ładunku do klienta.

Dla spedytorów TX-CONNECT
Każdy planista dąży do tego, by maksymalnie efektywnie wykorzystywać zasoby floty. Transics oferuje rozwiązanie TX-CONNECT – oprogramowanie połączone z komputerami pokładowymi zainstalowanymi w pojazdach. Dzięki temu spedytorzy mają na bieżąco dostęp do wszelkich danych dotyczących floty: aktualne położenie ciągników i naczep, przebyte trasy, statusy poszczególnych ładunków, szacowany czas przyjazdu do klienta. W przypadku zaistnienia zdarzeń niepożądanych (np. wystąpienia ryzyka przekroczenia szacowanego czasu przybycia do klienta, wjechania pojazdu do zabronionego obszaru, zbyt długiego przebywania w danej strefie, itd.), uruchamiane są automatyczne alarmy. W ten sposób planiści mogą na bieżąco planować realizację zleceń transportowych oraz szybko reagować w sytuacjach wymagających interwencji.

W Polsce już ponad 100 klientów z branży TSL zaufało firmie Transics, która ma na swoim koncie ponad 4 tysiące zainstalowanych komputerów pokładowych do zarządzania flotą pojazdów.

Firma Duhabex sp. z o.o. z siedzibą w Trzebini, od kilkunastu lat regularnie otrzymuje wyróżnienia za osiągnięcia na arenie międzynarodowej i ogólnokrajowej. Podczas dwudziestotrzyletniego doświadczenia została nagrodzona prestiżowymi nagrodami, takimi jak: Gazela Biznesu, Diamenty Miesięcznika Forbes oraz Certyfikatami Scani jak i Mercedesa.


 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.