Select Page


Współpraca Wtransnet i DHL Supply Chain Spain


OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

Wtransnet zaprezentował podczas Międzynarodowych Targów Logistycznych w Barcelonie – SIL zaktualizowana wersję Cargo Plus w oparciu o case study DHL Supply Chain Spain SL.

 

Wtransnet wprowadził opracowane wspólnie z DHL Supply Chain Spain S.L zaawansowane narzędzie do przydzielania ładunków, które pozwoli jego działowi spedycji na szybsze i bezpieczniejsze zarządzania podwykonawcami.

Jako ekspert w dziedzinie logistyki i rozwiązaniach dla łańcucha dostaw, DHL Supply Chain Spain S.L wybrał technologiczne doświadczenie Wtransnet, lidera w B+R na rynku giełd ładunków w Europie, do utworzenia wewnętrznego narzędzia, które pozwoli na optymalizację środków własnych w strukturze DHL Supply Chain Spain S.L i na automatyzację procesu komunikacji pomiędzy wszystkimi oddziałami i ich podwykonawcami.

Słowa Jaume Martínez, Dyrektora Regionalnego Transportu DHL Supply Chain Spain na Katalonię i Aragon “Prywatna giełda ułatwia nam przyznawanie ładunków z widoczną sytuacją pojazdów każdego z naszych partnerów, jak i informującą czy spełniają oni wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa wymagane przez DHL Supply Chain”.

Oparty o funkcjonalność aplikacji Cargo Plus de Wtransnet, która w automatyczny sposób podpowiada najlepszych podwykonawców na transport danego ładunku, nowy system jest wynikiem intensywnej, wspólnej analizy specyficznych  potrzeb oddziału DHL Supply Chain Spain S.L z Barcelony, pod wodzą Jaume Martineza, jego zespołu operacyjnego i z drugiej strony dział B+R Wtransnet.

Zespół rozwoju projektów Wtransnet przyjął wyzwanie przeniesienia całego swojego knowhow na giełdę ładunków o specyficznych potrzebach określonych przez zespół Jaume Martineza, zarządzającego ładunkami DHL Supply Chain z Barcelony.

José Mª Sallés, Dyrektor Handlowy Wtransnet na Hiszpanię wskazuje, że “Fakt zaproponowania ładunku najbardziej odpowiedniemu podwykonawcy przełoży się na optymalizację kosztów, opierającą się na lepszym zarządzaniu potencjałem każdego podwykonawcy przez wszystkie odziały DHL w Hiszpanii, a nie na redukcję stawek.”.

 

Źródło

 

Katagoria: telematyka
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.