Select Page


DSV Road: inwestuje w transport chłodniczy


 

DSV Road rozszerzył swoją ofertę o całopojazdowy transport w temperaturze kontrolowanej. Środki transportu o ładowności od 1,5 do 22 ton, przystosowane do przewozu towarów w kontrolowanej temperaturze od -25 st. C do +25 st. C na stałe zagościły we flocie DSV.

DSV Road od wielu lat realizuje transporty towarów w temperaturze kontrolowanej do krajów WNP, specjalizując się szczególnie w przewozach do Kazachstanu, Uzbekistanu, Rosji, Białorusi.

Dotychczasowe doświadczenie na rynkach wschodnich oraz rosnące zapotrzebowanie klientów zachęciło nas do utworzenia specjalistycznej komórki transportu chłodniczego oraz do poszerzenia oferty usług transportu w temperaturze kontrolowanej o kolejne kierunki – mówi Aneta Kawka, Dyrektor Oddziału Ołtarzew DSV Road. Z miesiąca na miesiąc zwiększa się liczba realizowanych przez nas transportów, przybywa nam także klientów, korzystających z tego typu usług. Dobre wyniki w tym obszarze zachęcają nas do systematycznego zwiększenia liczby przewoźników, kontraktowanych do obsługi transportów chłodniczych.

Marcin Gołoś, Specjalista ds. Transportu Chłodniczego DSV Road dodaje – Budowę działu transportu chłodniczego rozpoczęliśmy w listopadadzie zeszłego roku. Dzięki temu jesteśmy obecnie w stanie zaoferować przewóz towarów, wymagających kontrolowanych temperatur transportu, jak owoce, mrożonki, kosmetyki, a nawet materiały niebezpieczne. Dla wszystkich grup produktów oferujemy transport z możliwością wymiany paletowej. Firmy dla których DSV już rozpoczęło realizację tego typu usług obejmują takie branże jak: spożywcza, kosmetyczna oraz farmaceutyczna.

Główne kierunki, na których jest obecnie realizowany transport chłodniczy to kraje WNP, Niemcy, Belgia, Holandia, Francja, Wielka Brytania oraz Węgry. Na południe Europy, czyli do Grecji, Włoch i Hiszpanii, DSV gwarantuje stałe stawki transportowe, uniezależnione od sezonowych wahań cen na rynku.


 

Katagoria: transport chłodniczy
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 6 lat temu.