Select Page


Rozwiązania transportu chłodniczego na miarę przyszłości


thermo_king_logo.5422ed9f310ad
 

Dostawcy rozwiązań transportowych, firmy Thermo King i FRIGOBLOCK należące do Ingersoll Rand, światowego lidera w dziedzinie tworzenia komfortowych, zrównoważonych i efektywnych warunków życia i pracy, zapraszają do odwiedzenia swojego stoiska nr C05, w hali 27 na targach IAA w Hanowerze, w Niemczech, które odbędą się od 22 do 29 września 2016 r., na którym goście będą mogli zobaczyć już dziś, co przyniesie przyszłość w transporcie chłodniczym.

„Przejęcie firm FRIGOBLOCK i Celtrak pozwala nam nie tylko prowadzić badania i tworzyć rozwiązania łączące zrównoważenie i innowacyjność w celu uzyskania najwyższych w swojej klasie oszczędności paliwa i inteligentnych systemów, ale również tworzyć nowe, pionierskie koncepcje, które będą wyznaczać przyszłe trendy w transporcie chłodniczym w ciągu najbliższych lat. To bardzo ekscytujące” – mówi Karin De Bondt, wiceprezes i dyrektor generalny ds. samochodów ciężarowych, naczep i autobusów Thermo King na kraje Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Na swoim stoisku firma Thermo King zaprezentuje nowe oraz istniejące produkty, wszystkie stworzone po to, aby spełniać obecne wymagania w zakresie zrównoważonego rozwoju, inteligentnych rozwiązań i łączności, innowacji oraz rzeczywistych wyzwań.

Wiele z nich to wynik strategicznych przejęć firm FRIGOBLOCK i Celtrak, które przyczyniły się do poszerzenia możliwości Thermo King w zakresie prac badawczo-rozwojowych, wnosząc doświadczenie w dziedzinach takich jak systemy hybrydowe, napędy inne niż wysokoprężne oraz inteligencja operacyjna. W połączeniu ze sprawdzoną, niezawodną i najlepszą technologią firmy Thermo King możliwości te przyspieszają tworzenie nowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając zrównoważone wyniki w transporcie chłodniczym.

Zapraszamy na stoisko Thermo King na Targach IAA: C05, hala 27


 

Katagoria: transport chłodniczy
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.