Select Page


65 Daily dla Frito Lay


 

Iveco w Polsce pewnym krokiem rozpoczęło nowy rok i już w pierwszych dniach stycznia może poszczycić się ogromnym sukcesem. Pomimo trudnej sytuacji na rynku w segmencie pojazdów lekkich Iveco stale utrzymuje swoją silną pozycję. Rok 2009 firma zakończyła 13,4% udziałem w tym segmencie rynku, a 2010 rozpoczęła dostawą 65 sztuk nowego modelu Daily firmie Frito Lay.

Współpraca pomiędzy Iveco Poland a firmą Frito Lay trwa od lat. Frito Lay jest bardzo ważnym klientem dla Iveco Poland i dlatego też dokładamy wszelkich starań, by ten długotrwały związek utrzymać i stale polepszać. Frito Lay to również klient wymagający, który stawia poprzeczkę bardzo wysoko, gdyż okres eksploatacji pojazdów przewiduje na 10 lat. Zatem Iveco dostarczyć musi pojazd pewny i trwały, o niezawodnej konstrukcji i wytrzymałym, elastycznym „kręgosłupie” ramy nośnej – podkreślał Daniel Wolszczak Sales Manager Iveco Poland. Sukces, który odnieśliśmy to również niewątpliwa zasługa naszego partnera firmy Autonadwozia Matczak, która wykonała nowatorską zabudowę kontenerową na podwoziach Daily 35C11.

Dnia 16 stycznia w siedzibie firmy Autonadwozia Matczak w Środzie Wielkopolskiej odbyło się uroczyste przekazanie Daily nowemu właścicielowi. Frito Lay Poland może już teraz poszczycić się flotą 542 pojazdów Iveco.


 

Katagoria: vany
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 9 lat temu.