Select Page


Iveco: Daily laureatem nagrody konsumentów Dobry Produkt


 

Iveco Daily zostało 22 marca br. podczas uroczystej gali w Warszawie oficjalnie uhonorowany tytułem „Dobry Produkt 2010 – Wybór Konsumentów” – Nagroda Konsumentów w Ogólnopolskim Badaniu Preferencji i Postaw Konsumentów.

Redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej zrealizowała Ogólnopolskie Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2010”. Patronat i opiekę merytoryczna nad badaniem objął Instytut Filozofii i
Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Badanie zostało zrealizowane przez Zakład Badań Naukowych Polskiego Towarzystwa Socjologicznego w Warszawie.

Zakład Badań Naukowych PTS jest unikalna placówka, wyróżniająca sie na rynku wysokim, akademickim poziomem prowadzonych badan społecznych. Badanie zostało zrealizowane na próbie 850 gospodarstw domowych w 5 największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Respondenci odpowiadali na pytanie, które marki produktów uważają za dobre w danej kategorii. Iveco Daily zdobył tytuł „Dobry Produkt 2010” w kategorii Samochody Dostawcze – Segment T.

Iveco Daily jest dostępny w ponad 7000 konfiguracjach, z silnikami o 10 mocach użytecznych od 96 KM do 176 KM. Najszersza w segmencie gama rozwiązań proponowanych przez Daily sprawia, że oferuje on nieograniczone możliwości
zaspokojenia wszelkich potrzeb transportowych i zapewnia wykonanie każdego zadania. Podstawowe atuty Daily to:
• dopuszczalna masa całkowita od 2,8 do 7t,
• uciąg maksymalny do 3,5t,
• architektura dopasowana do każdych potrzeb (furgon, podwozie z kabina pojedyncza lub brygadowa, minibus),
• tylna os na kołach pojedynczych lub bliźniaczych,
• rama o przekroju ceowym, zapewniająca sztywność konstrukcji, odporność
na zużycie i trwałość,
• ekologiczne i oszczędne jednostki napędowe, w tym spełniające normę EEV, wśród których znajduje się też jednostka zasilana gazem ziemnym.
Iveco Daily dostępny jest także w wersji z napędem 4×4.

Przyznanie tytułu „Dobry Produkt 2010 – Wybór Konsumentów” jest kolejnym dowodem zaufania, jakim polscy klienci obdarzyli Iveco Daily – lidera rynku w swoim segmencie, dzięki jego niezaprzeczalnym walorom użytkowym.


 

Katagoria: vany
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 8 lat temu.