Select Page


Klasa V zdobywa znak jakości Kid Zone


14C834_07
 

Po raz drugi z rzędu, Mercedes-Benz otrzymał Znak Jakości Kid Zone – wyróżnienie  dla produktów wyjątkowo przyjaznych dzieciom. Tym razem tytuł otrzymała Klasa V.

 

Klasa V jest prawdziwą perłą wśród vanów – jest to najbardziej elegancki i komfortowy pojazd tej klasy oferowany na rynku. Jego cechą charakterystyczną jest jednak nie tylko luksus – Klasa V to prawdziwie rodzinny samochód, który dzięki swojej przestrzeni i bezpieczeństwu idealnie nadaje się do przewozu rodziców z dziećmi.

Najwyższa jakość pojazdu potwierdza nagroda przyznana 21 lutego podczas uroczystej Gali w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Klasa V otrzymała Znak Jakości Kid Zone 2014. To prestiżowe wyróżnienie stanowi wyraz uznania dla produktów, które osiągają wysoką jakość i poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

„Klasa V jest bogato wyposażona w systemy bezpieczeństwa”. – komentuje odbierający wyróżnienie Aleksander Rzepecki, specjalista ds. komunikacji samochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz Polska – „Asystent Martwego Pola, Asystent Pasa Ruchu, czy system unikania kolizji Collision Prevention Assist minimalizują ryzyko zaistnienia wypadku drogowego. Asystent Bocznego Wiatru, nie występujący w vanach innych marek, przeciwdziała niebezpiecznym podmuchom bocznego wiatru. Natomiast szerokie rozmieszczenie siedzeń pozwala na wygodne mocowanie fotelików dziecięcych – nawet tych nie posiadających systemu ISOFIX”.

 

AleksanderRzepecki

 

 

Dodatkowo pojazd wyróżnia się przestrzenią, umożliwiającą komfortowy transport dla 6 , 7 lub 8 osób. Przy tym zachowuje kompaktowe wymiary umożliwiające łatwe manewrowanie w mieście, parkowanie na wąskich miejscach postojowych (także z pomocą aktywnego asystenta parkowania), a także wjazd do garaży podziemnych o wysokości 2m.

 

Źródło

 

Katagoria: vany
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.