Select Page


MB: Sprinter, pracownik idealny, w każdej firmie


 

Mercedes-Benz Sprinter jest wśród profesjonalistów bardzo pożądanym pojazdem. Teraz każdy może sobie pozwolić na zatrudnienie w swojej firmie. A to za sprawą specjalnej edycji Sprinter Economy, dostępnej już za jedyne 80.620 zł netto.

Niewielu pracowników może się pochwalić tak bogatym życiorysem jak Sprinter. Zwycięzca konkursu Arctic Van 2012 czy najbardziej niezawodny samochód dostawczy według DEKRA to tylko niektóre z jego tytułów. Teraz na jego zatrudnienie może sobie pozwolić niemal każdy, ponieważ limitowaną wersję Sprinter Economy można nabyć już za 80.620 zł netto.

Sprinter Economy ma wszystko, czego można oczekiwać od profesjonalisty. Oferuje on klimatyzację, ESP, ABS, ASR, BAS i EBD. Co więcej, jest również dostępny w formule Lease& Go, dzięki której nabywca musi pojazd jedynie zatankować – kompletny serwis i pełne ubezpieczenie są już w niej zawarte. A to wszystko już za 979 zł netto miesięcznie!

Ponieważ każdy ma inne potrzeby, Klient może dostosować Sprintera Economy do swoich indywidualnych potrzeb. Dlatego pojazd dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych (100 i 130–to konnej) i może posiadać dwie różne dopuszczalne masy całkowite.

„Z pomocą nowego Sprintera Economy chcemy dotrzeć do nowej grupy Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że przy obecnej sytuacji rynkowej wiele firm, niezależnie od swojej wielkości, musi dobrze przemyśleć każdą inwestycję. Do nich właśnie kierujemy naszą propozycję oferując samochód dostawczy Mercedes-Benz w tak atrakcyjnej cenie” – tłumaczy Grzegorz Sawicki, szef sprzedaży samochodów dostawczych Mercedes-Benz


 

Katagoria: vany
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.