Select Page


Mercedes Benz: Nowy Citan: każdy bohater potrzebuje silnego wsparcia


 

MacGyver i nowy Citan: każdy bohater potrzebuje silnego wsparcia

Mercedes-Benz Citan i MacGyver: problemy są po to, by je rozwiązywać
Nowy Citan: narzędzie doskonałe do każdej pracy
Niespotykana funkcjonalność i szeroka gama modeli
Wzorowe normy bezpieczeństwa, wysoki poziom komfortu i ekonomiczności

„Przez ostatnie siedem lat nie robiłem nic poza podróżowaniem po świecie. Nie dałem się zabić, złapać, ani wysadzić. I co m”i z tego wszystkiego zostało? Parę zużytych rolek taśmy klejącej! – wyznał niegdyś MacGyver. Dziś mistrz zaradności wraca na nasze ekrany, i to z przystojnym pomocnikiem. W najnowszej kampanii reklamowej Mercedes-Benz wspiera go niezawodny, gotowy stawić czoła wyzwaniom partner – nowy Citan.

Zwiastun nowych przygód MacGyvera już od dziś można oglądać na stronie internetowej www.macgyver-citan.com. Od 8 września będą się tam znajdować również materiały „od kuchni”, przygotowane podczas ich nagrywania. Nowe, internetowe odcinki pojawią się na stronie już 18 września.

Nowy Mercedes-Benz Citan po raz pierwszy zadebiutuje publicznie podczas wrześniowych targów samochodów użytkowych IAA w Hanowerze. To samochód idealnie przygotowany na miejskie wyzwania – dzięki szerokiej gamie dostępnych wersji, wszechstronności i bezpiecznej konstrukcji.

Mercedes-Benz Citan i MacGyver: problemy są po to, by je rozwiązywać

Znów jest potrzebny! MacGyver jako tajny agent może i przeszedł już na emeryturę, ale nie zdoła umknąć przeszłości. W emocjonującej reklamie i trzech nowych odcinkach serialu znów wciąga go walka dobra ze złem. Jak zwykle z pokonywaniem przeszkód radzi sobie błyskawicznie, używając tylko przedmiotów codziennego użytku. Jednak tym razem poza kultowym scyzorykiem i rolką taśmy Richard Dean Anderson ma do dyspozycji także wiernego towarzysza.

Mercedes-Benz Citan to typ, na którym można polegać – zawsze pojawia się tam, gdzie jest potrzebny. Jest uniwersalny, solidny i szybki, gdy trzeba. Każdy z szerokiej gamy silników zapewnia wystarczająco dużo mocy, aby bohaterski duet uciekł wrogom. Nowy Citan z łatwością pokonuje ciasne i wąskie uliczki, a MacGyverowi nigdy nie szczędzi miejsca na sprzęt – bez względu na to, czy chodzi o scyzoryk, czy może o europaletę. Miejsca nie zabraknie też na zapas taśmy klejącej.

Niespotykana funkcjonalność i szeroka gama modeli

Imponująca oferta modeli i opcji sprawia, że Citana łatwo dostosować do najróżniejszych potrzeb – w tym do pracy tajnego agenta. Model dostępny jest w trzech wersjach długości nadwozia, jako Furgon, Mixto lub Kombi. By MacGyver pozostał o krok przed swoimi wrogami, ma do wyboru jeden z trzech dziarskich silników Diesla o mocy od 55 do 81 kW lub doładowany motor benzynowy o mocy 84 kW. Przesuwne boczne i asymetrycznie dzielone tylne drzwi zapewniają błyskawiczny dostęp do środka we wszystkich ryzykownych sytuacjach, a liczne schowki w kabinie pozwalają mieć pod ręką to, co najważniejsze.

Dzięki swej wszechstronności Citan przoduje w każdej dziedzinie. Kompaktowe proporcje oraz dynamicznie skrojone zawieszenie czynią go zwinnym kompanem do jazdy po mieście – czy to zatłoczone centrum, czy wąskie uliczki na przedmieściach.


 

Katagoria: vany
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.