Select Page


Mercedes-Benz: Sprinter wybrany „Samochodem piekarniczym roku 2013”


V.l.n.r.: Matthias Hindemith, Mitglied der Geschäftsleitung im Mercedes-Benz
 

Czytelnicy magazynu branżowego „Back Journal” uznali Sprintera za najlepszy samochód do rozwożenia pieczywa roku 2013 w kategorii dużych aut dostawczych. W plebiscycie brały udział popularne modele we wszystkich klasach wagowych. Po raz pierwszy zorganizowano go w 2004 roku.

– Z przyjemnością odbieramy tę nagrodę, i to już po raz siódmy – powiedział podczas ceremonii rozdania nagród we Frankfurcie Matthias Hindemith, członek zarządu Mercedes-Benz Sales Organisation for Germany (MBVD) odpowiedzialny za sprzedaż aut dostawczych. – Sprinter okazuje się spełniać specyficzne wymagania branży piekarskiej, w której priorytetami są niezawodność i jakość. Jednocześnie nagroda ta stanowi uznanie dla naszego wieloletniego zaangażowania w niemieckim sektorze handlowym i bliskiej współpracy z Centralnym Związkiem Rzemiosła Niemieckiego (ZDH).

Nowy Sprinter – z pięcioma nowymi systemami aktywnego bezpieczeństwa na pokładzie, pierwszą w klasie gamą silnikową spełniającą normę Euro VI i średnim zużyciem paliwa o wartości nawet 6,3 l/100 km – ma zamiar niezmiennie dawać swoim nabywcom powody do zadowolenia.

Czytelnicy magazynu „Back Journal”, znanego z najwyższej prenumeraty i nakładu wśród pism branżowych, po raz kolejny zaufali Sprinterowi, który znów został nagrodzony tytułem najpopularniejszego modelu w sektorze piekarniczym. Doceniono go nie tylko za praktyczne zalety czy przemyślany design, ale również za niezrównaną niezawodność i trwałość – czynniki decydujące o wymiernych korzyściach ekonomicznych.


 

Katagoria: vany
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 6 lat temu.