Select Page


Nowe kampery Marco Polo od Mercedesa


14C930_036
 

Podczas warszawskich targów „Wiatr i Woda” po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane zostaną dwa nowe modele kamperów Mercedes-Benz: Marco Polo i Marco Polo Activity.

 

Marco Polo i Marco Polo Activity to dwa nowe modele w gamie vanów Mercedes-Benz. Oba pojazdy mają kompaktowe wymiary, pozwalające korzystać z nich na co dzień. Wysokość poniżej 2 metrów, do 7 miejsc siedzących, niewielki promień zawracania i systemy takie jak Asystent Aktywnego Parkowania sprawiają, że Marco Polo i Marco Polo Activity nie mają problemów z jazdą i parkowaniem w mieście.

To co je wyróżnia, to zdolność do transformacji w 4-ro, lub 5-cio (wersja Activity) osobową sypialnię! Wystarczy położyć fotele i otworzyć dach, aby pojazd zamienił się w przestronnego kampera dla całej rodziny, lub grupy przyjaciów chcących aktywnie spędzić czas. Wersja Marco Polo jest dodatkowo wyposażona w kuchnię, lodówkę, szafki, półki, stół a nawet… prysznic! Pozwala to zupełnie uniezależnić się od lokalnej infrastruktury.

 

Oba modele miały już swoją światową premierę na targach Caravan Saloon w Düsseldorfie. W Polsce po raz pierwszy zaprezentowane zostaną na targach „Wiatr i Woda” na stanowisku Mercedes-Benz (Hala C, stan. 116).

 


 

Katagoria: vany
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.