Select Page


Nowy Renault Master


 

W kwietniu 2010 gama samochodów dostawczych Renault Trucks przyjedzie kolejne przeobrażenie pojawi się nowy Renault Master. Nowy design, nowa kabina, nowe wersje silnikowe …a do tego wszystkiego możliwość wyboru Mastera z napędem na tylne koła. Cały rok będzie mijał pod znakiem kolejnych nowości: furgon, podwozie pod zabudowę, podwozie z podwójną kabiną, platforma z kabiną i inne a wszytko dostępne z przednim bądź tylnym napędem, z pojedynczymi bądź podwójnymi kołami na tylnej osi.

Pojazdy o masie całkowitej od 2,8 do 4,5 tony, czy to podwozia pod zabudowę (ładowność do 2254 kg) czy tez furgony (ładowność do 2295 kg) o pojemności do 17 m3, z przednim czy tylnym napędem – Master jest gotów przewieźć niemalże wszystko. I to przy spalaniu nawet poniżej 8 l /100 km.

Nowy, wygodny fotel kierowcy jest obietnicą wysokiego komfortu pracy, podobnie jak pozycja za kierownicą przypominająca tą z samochodów osobowych, zintegrowany system nawigacji Tom-Tom®, pojemne schowki oraz rozwiązanie pozwalające przekształcić kabinę w mobilne biuro. Praca kierowy jest także niezwykle łatwa dzięki rozwiązaniom zastosowanym w przestrzeni ładunkowej: szerokim drzwiom oraz bardzo nisko położonej podłodze przestrzeni ładunkowej (542 mm).


 

Katagoria: vany
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 9 lat temu.