Select Page


Winkler: Nowość w programie, paski klinowe made by optibelt


 

Nowiutkie i już dostępne: paski klinowe winkler made by optibelt rozszerzają obszerny asortyment produktów firmy winkler. Wytwarzane w kooperacji z wiodącym producentem pasków klinowych – firmą Optibelt, oferują najwyższy poziom jakości w atrakcyjnej cenie.

Przedsiębiorstwo spedycyjne i transportowe zarabia tylko wówczas, gdy jego pojazdy są w ruchu. Aby maksymalnie skrócić przestoje pojazdów, części zamienne do nich muszą w przypadku naprawy dawać się szybko i łatwo montować, a także wykazywać długą sprawność. Nowy asortyment w postaci pasków klinowych winkler spełnia z nawiązką te profesjonalne wymagania. Szeroka paleta produktów, powstała we współpracy z firmą Optibelt, wiodącym dostawcą na pierwszy montaż, obejmuje paski klinowe o profilach PK, AVX i XPB, przeznaczone do wszystkich pojazdów ciężarowych, dostawczych i autobusów.

Paski klinowe winkler są produkowane przez firmę Optibelt w Niemczech. Producent ten, znany z najwyższej jakości oraz tworzenia innowacyjnych produktów, zdobywa od 135 lat uznanie klientów z branży samochodowej na całym świecie. Cały proces wytwarzania, od chwili powstania konstrukcji do opuszczenia linii produkcyjnej, odbywa się w jednym miejscu. Permanentna kontrola jakości, zastosowanie wysokogatunkowych materiałów oraz dopracowana technologia produkcji gwarantują wysoką trwałość pasków klinowych winkler. Odznaczają one nadzwyczajną wytrzymałością na zużycie, przenoszeniem maksymalnych mocy oraz odpornością na poślizg. Ponadto spokojna, pozbawiona wibracji praca pasków klinowych winkler przyczynia się do podniesienia komfortu jazdy. Paski klinowe winkler oferują oprócz wysokiego standardu wykonania także nadzwyczajny stosunek jakości do ceny.

Rodzina produktów winkler stale się poszerza
Asortyment produktów marki winkler jest stale rozbudowywany. Obecnie obejmuje cały szereg części, od tarcz hamulcowych i okładzin ciernych, poprzez filtry powietrza i filtry kabinowe, aż po akumulatory rozruchowe i pasy mocujące. Wszystkie artykuły odznaczają się wysoką jakością i są korzystną cenowo alternatywą do produktów znanych marek.

Dalszych informacji na temat pasków klinowych winkler oraz całego asortymentu produktów winkler udzieli Państwu lokalny doradca firmy winkler.

Adresy oddziałów znajdziecie Państwo na stronie www.winkler.de


 

Katagoria: vany
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 8 lat temu.